Aktuality

21.Květen 2021

LBIS/4G řídí ubytování, léčbu a rehabilitaci v Čeladné

V květnu 2021 byla úspěšně dokončena implementace LBIS/4G (informační systém – software pro rehabilitační ústavy, lázně, kúpele a ambulantní rehabilitace a centra) v Beskydském rehabilitačním centru Čeladná. Byly implementovány tyto subsystémy: Ubytovací agenda Zdravotní agenda – lůžková i ambulantní část Rehabilitační agenda Vyúčtování zdravotních pojišťoven Manažerský informační systém Toto kompletní nasazení jednotného informačního systému významně zpřehlednilo a zjednodušilo všechny procesy práce s klientem (pacientem). Zároveň uživatelé získali moderní a komplexní [...]

11.Květen 2021

OK Rehabilitace pracoviště Prosek má optimalizovaný provoz via LBIS/4G

OK Rehabilitace nasadili na pracoviště Praha - Prosek software pro rehabilitace LBIS/4G. Komplexnost tohoto řešení zajišťuje uživatelům pokrytí těchto agend: Evidence klientů Vedení zdravotní dokumentace Plánování procedur Sledování docházky na procedury Vyúčtování poskytnutých služeb zdravotním pojišťovnám a klientům Ucelené řešení systému pro rehabilitace LBIS/4G pomáhá při řízení tohoto rehabilitačního centra a optimalizaci využití zdrojů.

19.Duben 2021

Léčebné lázně Jáchymov a.s. automaticky potvrzují došlé platby klientům

Ve společnosti Léčebné lázně Jáchymov a.s. eliminovali denní administrativu spojenou s potvrzováním došlých plateb klientům pracovníky oddělení rezervací. Nasazená funkčnost Automatický mailing v rámci systému pro lázně, kúpele a rehabilitace LBIS/4G, nyní automaticky vyhodnocuje došlé zálohové platby. Následně rozesílá e-maily klientům s potvrzením o obdržení zálohové platby. K dispozici jsou i jazykové mutace mailů (česky, anglicky, německy, rusky). Další informace o této funkčnosti jsou uvedeny zde: https://www.lauryn.cz/wp-content/uploads/2020/03/Katalog_CRM_mailing.pdf .

19.Březen 2021

LBIS/4G pomáhá uživatelům s vykazováním testů na covid-19 do systému ISIN

Řada našich uživatelů (lázně, kúpele, rehabilitační ústavy, rehabilitace a rehabilitační centra) realizuje testování svých zaměstnanců, a i klientů na covid-19. Evidence těchto testů a jejich vykázání pojišťovně je realizováno via systém LBIS/4G. Aktuálně jsme do software LBIS/4G doplnili i funkčnost pro přenos výsledků testů do centrálního systému ISIN pro evidenci těchto výsledků. Tato funkce zásadním způsobem zjednoduší práci a administrativu uživatelů spojenou se zápisem výsledků do tohoto centrálního systému.

1.Březen 2021

Rehabilitace Sagena a R-Centrum optimalizují vytíženost pomocí LBIS/4G

Rehabilitace Sagena a R-Centrum ve Frýdku-Místku nasadili na svá pracoviště software pro rehabilitace LBIS/4G. Komplexnost tohoto řešení zajišťuje uživatelům pokrytí těchto agend: Evidence klientů Vedení zdravotní dokumentace Plánování procedur Sledování docházky na procedury Vyúčtování poskytnutých služeb zdravotním pojišťovnám a klientům Ucelené řešení systému (software) pro rehabilitace LBIS/4G pomáhá při řízení těchto rehabilitačních provozů a optimalizaci využití (vytížení) zdrojů.

11.Únor 2021

Systém LBIS/4G je certifikován na novou verzi komunikace s NCZI

Dne 20.1.2021 proběhlo úspěšné ověření splnění aktuálních legislativních požadavků ve spolupráci s NCZI (Národné centrum zdravotnických informácií). Systém (software) pro lázně, kúpele a rehabilitace LBIS/4G od verze 20.4 tak splňuje všechny požadavky pro připojení k národnímu zdravotnickému informačnímu systému (NZIS), tj. k systému eZdravie na Slovensku. Kromě odesílání propouštěcích zpráv z léčení (bylo již součástí původní verze eZdravie) je nově možné: odesílat průběžně rozpracovanou propouštěcí zprávu, poté finální verzi lékařské propouštěcí zprávy vyhledat a [...]