Aktuality

3.Březen 2023

Propojení Rehabilitační agendy s info systémem pro klienty

U našeho dlouhodobého uživatele společnosti Lázně Libverda bylo realizováno propojení systému (software) pro lázně, kúpele a rehabilitace LBIS/4G Rehabilitační agenda s info systémem pro klienty. Díky této integraci se automaticky zobrazuje klientům informace v kolik hodin a na jakém pracovišti mají absolvovat naplánovanou proceduru (viz. obrázek).

14.Prosinec 2022

PF 2023

Všem našim obchodním partnerům, kolegům a přátelům přejeme krásné Vánoce a pohodový vstup do roku 2023. Tým společnosti LAURYN s.r.o.

9.Listopad 2022

LBIS/4G zjednodušuje uživatelům zpracování dávek pro zdravotní pojišťovny

Nová verze 22.3. systému LBIS/4G pro lázně, kúpele a rehabilitace umožňuje přímé propojení s portály zdravotních pojišťoven (B2B komunikace) v České Republice. Tato integrace významně zjednoduší a zrychlí agendu zpracování dávek uživatelům. Vytvořené FDAVKY a KDAVKY (lázeňské, bodové, hospitalizační) je nyní možné odeslat na portál pojišťovny přímo ze systému LBIS/4G bez nutnosti dodatečného hlášení uživatele na portál a manuálního nahrávání dávek.

5.Říjen 2022

V Lázních Jáchymov on-line rezervace šetří práci a navyšují výkony

U našeho uživatele Léčebné Lázně Jáchymov a.s. jsme implementovali komplexní řešení pro on-line rezervaci pobytů. Jedná se o integraci LBIS/4G Ubytovací agendy s komplexním nástrojem pro on-line rezervace D-EDGE.   D-EDGE zajišťuje tyto funkčnosti: Booking engine pro realizaci přímých rezervací na webu lázní Channel manager pro napojení prodávané ubytovací kapacity na různé prodejní kanály (Booking.com, …)   Integraci LBIS/4G Ubytovací agendy s D-EDGE automatizuje proces on-line rezervací v těchto oblastech: Přenos kapacit a cen z [...]

17.Srpen 2022

LBIS/4G řídí provoz v Lázních Velichovky

V červenci 2022 byla úspěšně dokončena implementace LBIS/4G (informační systém – software pro rehabilitační ústavy, lázně, kúpele a ambulantní rehabilitace a centra) v Lázních Velichovky. Byly implementovány tyto subsystémy: Ubytovací agenda Zdravotní agenda Rehabilitační agenda Stravovací a skladová agenda Manažerský informační systém Integrace s ekonomickým systémem Helios iNuvio Toto kompletní nasazení jednotného informačního systému významně zpřehlednilo a zjednodušilo všechny procesy práce s klientem (pacientem). Zároveň uživatelé získali moderní a komplexní nástroj, který [...]

15.Červenec 2022

Audit potvrdil kvalitu procesů vývoje, implementace a servisu systému LBIS/4G

Dne 21.6.2021 naše společnost LAURYN s.r.o. úspěšně absolvovala recertifikační audit společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o.. Audit prověřoval primárně soulad hlavních procesů vývoje, implementace, servisní podpory systému pro lázně, kúpele a rehabilitace LBIS/4G s normou ČSN ISO 9001:2016. Audit potvrdil i shodu dalších procesů (vedení dokumentace, plánování zdrojů, péče o zákazníky, atd.) s touto normou.