Aktuality

19.Březen 2021

LBIS/4G pomáhá uživatelům s vykazováním testů na covid-19 do systému ISIN

Řada našich uživatelů (lázně, kúpele, rehabilitační ústavy, rehabilitace a rehabilitační centra) realizuje testování svých zaměstnanců, a i klientů na covid-19. Evidence těchto testů a jejich vykázání pojišťovně je realizováno via systém LBIS/4G. Aktuálně jsme do software LBIS/4G doplnili i funkčnost pro přenos výsledků testů do centrálního systému ISIN pro evidenci těchto výsledků. Tato funkce zásadním způsobem zjednoduší práci a administrativu uživatelů spojenou se zápisem výsledků do tohoto centrálního systému.

1.Březen 2021

Rehabilitace Sagena a R-Centrum optimalizují vytíženost pomocí LBIS/4G

Rehabilitace Sagena a R-Centrum ve Frýdku-Místku nasadili na svá pracoviště software pro rehabilitace LBIS/4G. Komplexnost tohoto řešení zajišťuje uživatelům pokrytí těchto agend: Evidence klientů Vedení zdravotní dokumentace Plánování procedur Sledování docházky na procedury Vyúčtování poskytnutých služeb zdravotním pojišťovnám a klientům Ucelené řešení systému (software) pro rehabilitace LBIS/4G pomáhá při řízení těchto rehabilitačních provozů a optimalizaci využití (vytížení) zdrojů.

11.Únor 2021

Systém LBIS/4G je certifikován na novou verzi komunikace s NCZI

Dne 20.1.2021 proběhlo úspěšné ověření splnění aktuálních legislativních požadavků ve spolupráci s NCZI (Národné centrum zdravotnických informácií). Systém (software) pro lázně, kúpele a rehabilitace LBIS/4G od verze 20.4 tak splňuje všechny požadavky pro připojení k národnímu zdravotnickému informačnímu systému (NZIS), tj. k systému eZdravie na Slovensku. Kromě odesílání propouštěcích zpráv z léčení (bylo již součástí původní verze eZdravie) je nově možné: odesílat průběžně rozpracovanou propouštěcí zprávu, poté finální verzi lékařské propouštěcí zprávy vyhledat a [...]

21.Prosinec 2020

PF 2021

Všem našim obchodním partnerům, kolegům a přátelům přejeme krásné Vánoce a pohodový vstup do roku 2021. Tým společnosti LAURYN s.r.o.

16.Prosinec 2020

Setkání uživatelů LBIS/4G

V letošním roce se klasický seminář "Setkání uživatelů LBIS/4G" uskutečnil formou tří webinářů. Byla prezentována tato témata:   Všeobecný blok:             LBIS/4G v roce 2020 a plány na rok 2021 MIS/4G – novinky a rozvoj nástroje pro manažerský reporting   Blok Ubytovací agenda:              Mailing a SMSing – nástroj pro aktivní komunikaci s klientem Pre check-in a čtečka dokladů – zrychlení nástupu klientů do pobytu On-line rezervace pobytů a integrace s prodejními [...]

4.Prosinec 2020

Rehabilitace Viniční, Josefská a Dobrovského řídí provoz pomocí LBIS/4G

Rehabilitace MUDr. Antonín Koukal, spol. s r.o. v Brně nasadili na všechny svá pracoviště (Viniční, Josefská a Dobrovského) software pro rehabilitace LBIS/4G. Komplexnost tohoto řešení zajišťuje uživatelům pokrytí těchto agend: Evidence klientů Vedení zdravotní dokumentace Plánování procedur Sledování docházky na procedury Vyúčtování poskytnutých služeb zdravotním pojišťovnám a klientům   Ucelené řešení systému pro rehabilitace LBIS/4G pomáhá při řízení tohoto velkého rehabilitačního provozu a optimalizaci využití zdrojů.